Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
07.03 00:00
Comunicaciones
ERT.
-
Deportivo Merlo
-
07.03 00:30
Fast Clube
İPT.
-
Amazonas
-
07.03 00:00
Macae
0-2
0-1
Flamengo
0-1
07.03 00:00
Piracicaba
3-2
-
Velo Clube
-
07.03 00:00
Aguia Negra
1-1
-
Aquidauanense
-
07.03 00:15
Bahia
1-1
0-1
Botafogo PB
0-1
07.03 00:15
Treze
1-0
1-0
AE Altos
1-0
07.03 00:15
Luis Angel Firpo
0-0
0-0
Jocoro
0-0
07.03 00:30
Municipal Limeno
1-2
0-1
Aguila
0-1
07.03 00:00
Real de Minas
0-0
0-0
Real Sociedad
0-0
07.03 00:00
Limon
1-7
1-2
Guadalupe
1-2
07.03 00:00
Barrio Mexico
3-1
1-0
Municipal Turrialba
1-0
07.03 00:00
Gavilanes de Matamoros
1-0
1-0
Tecos FC
1-0
07.03 00:00
UA Zacatecas
1-0
1-0
Leones Negros 2
1-0
07.03 00:15
Nacional Asuncion
2-0
0-0
Cerro Porteno
0-0
07.03 17:30
FC Koln
1-1
0-0
Bremen
0-0
07.03 20:00
Bielefeld
0-0
0-0
Union Berlin
0-0
07.03 15:30
Braunschweig
1-0
0-0
Sandhausen
0-0
07.03 15:30
Dusseldorf
3-1
0-0
Nurnberg
0-0
07.03 15:00
Unterhaching
3-0
1-0
Hallescher
1-0
07.03 16:00
Bayern II
2-0
1-0
Wehen
1-0
07.03 16:00
RW Essen
2-0
0-0
Fortuna Koln
0-0
07.03 16:00
Freiburg K
1-5
0-2
Bayern K
0-2
07.03 16:00
Hoffenheim K
2-0
2-0
Eintracht Frankfurt K
2-0
07.03 16:00
Meppen K
0-4
0-2
Wolfsburg K
0-2
07.03 13:30
Penya
0-3
0-0
Sant Julia
0-0
07.03 13:30
UE Santa Coloma
3-1
0-0
UE Engordany
0-0
07.03 18:30
Carroi
0-3
0-1
FC Santa Coloma
0-1
07.03 18:30
Inter Escaldes
0-0
0-0
Atletic Escaldes
0-0
07.03 17:00
Caala
1-1
1-0
Onze Bravos
1-0
07.03 17:00
Santa Rita
0-2
-
Primeiro de Agosto
-
07.03 17:00
Wiliet
2-0
1-0
Libolo
1-0
07.03 01:20
Colon
2-1
1-1
Aldosivi
1-1
07.03 01:20
Lanus
2-1
0-1
Atl. Tucuman
0-1
07.03 03:30
San Lorenzo
1-1
1-0
Huracan
1-0
07.03 23:10
Arsenal Sarandi
0-5
0-3
Estudiantes
0-3
07.03 01:20
Los Andes
0-0
0-0
Argentino de Quilmes
0-0
07.03 23:10
Colegiales
1-1
1-1
Justo Jose de Urquiza
1-1
07.03 23:10
El Porvenir
1-1
1-0
Deportivo Espanol
1-0
07.03 23:10
Ituzaingo
0-1
0-0
Laferrere
0-0
07.03 23:10
San Martin Burzaco
1-3
0-0
Midland
0-0
07.03 23:10
Sportivo Italiano
2-2
1-2
Club Lujan
1-2
07.03 15:00
Bylis
1-1
1-1
Teuta
1-1
07.03 15:00
Kastrioti
1-2
0-1
Tirana
0-1
07.03 18:00
Partizani
0-1
0-0
Skenderbeu
0-0
07.03 15:30
Beselidhja Lezha
0-1
-
Korabi Peshkopi
-
07.03 15:30
Partizani II
0-3
-
Erzeni
-
07.03 14:00
Gvardeyets
1-0
0-0
Krymteplytsia
0-0
07.03 14:00
Kafa
0-3
0-0
Kyzyltash
0-0
07.03 08:05
Wellington Phoenix
3-0
2-0
Perth Glory
2-0
07.03 10:10
Western United
0-1
0-0
WS Wanderers
0-0
07.03 05:00
Wollongong Wolves
1-1
0-1
Manly Utd
0-1
07.03 07:00
Blacktown
2-0
1-0
Northbridge Bulls FC
1-0
07.03 07:00
Rockdale
1-0
0-0
Sydney Olympic
0-0
07.03 08:00
Sydney Utd
5-2
3-1
Sydney U21
3-1
07.03 09:00
Moreton Bay Utd
2-1
0-0
Redlands
0-0
07.03 09:15
Sunshine Coast Wanderers
6-3
1-0
Capalaba FC
1-0
07.03 11:00
Eastern Suburbs
1-3
1-2
Brisbane U21
1-2
07.03 11:00
Olympic FC
1-0
0-0
Gold Coast
0-0
07.03 11:00
Gravatt
1-2
1-1
Bayside
1-1
07.03 11:00
The Lakes FC
1-1
1-0
Acacia Ridge
1-0
07.03 08:05
Canberra K
4-1
3-1
Brisbane Roar K
3-1
07.03 16:30
Ried
0-4
0-2
Wolfsberger AC
0-2
07.03 16:30
Salzburg
4-1
2-1
St. Polten
2-1
07.03 19:00
Austria Vienna
0-0
0-0
Rapid Vienna
0-0
07.03 12:30
Grazer
0-0
0-0
Austria II
0-0
07.03 13:00
Liefering
6-2
4-1
Horn
4-1
07.03 13:00
Landhaus K
3-2
1-1
Innsbruck K
1-1
07.03 15:00
Vorderland K
1-1
0-1
Bergheim K
0-1
07.03 16:30
Ajman
3-3
1-2
Al-Wahda
1-2
07.03 16:30
Khorfakkan
5-1
2-0
Al Dhafra
2-0
07.03 19:15
Al Nasr
2-1
1-0
Al Sharjah
1-0
07.03 16:55
Al-Budaiya
0-3
0-0
Al-Muharraq
0-0
07.03 13:00
Sheikh Jamal
2-0
1-0
Mohammedan
1-0
07.03 15:30
Mouscron
1-0
1-0
St. Liege
1-0
07.03 18:00
Club Brugge
3-0
2-0
Waregem
2-0
07.03 20:15
Anderlecht
1-1
1-0
KV Mechelen
1-0
07.03 22:45
Genk
2-0
2-0
Cercle Brugge
2-0
07.03 18:00
Seraing
1-1
0-1
Westerlo
0-1
07.03 22:00
Lommel SK
2-1
0-0
Club Brugge U23
0-0
07.03 14:30
BATE
2-1
1-1
Vitebsk
1-1
07.03 16:30
Soligorsk
3-0
0-0
Neman
0-0
07.03 19:00
Radnik Bijeljina
3-1
2-0
Mladost DK
2-0
07.03 16:00
Posusje
0-2
0-1
TOSK Tesanj
0-1
07.03 17:00
GOSK Gabela
1-0
0-0
Jedinstvo Bihac
0-0
07.03 17:00
Hadzici
1-4
0-1
Travnik
0-1
07.03 17:00
Vis Simm-Bau
0-1
0-0
Banovici
0-0
07.03 22:00
Jacyoba
0-2
0-2
Murici AL
0-2
07.03 22:00
Penarol
3-0
1-0
Iranduba
1-0
07.03 22:30
Nacional-AM
3-2
2-1
Sao Raimundo AM
2-1
07.03 22:00
Juazeirense
1-3
0-1
Alagoinhas
0-1
07.03 22:00
UNIRB
0-0
0-0
Doce Mel
0-0
07.03 21:30
Brasiliense
4-2
1-1
Samambaia
1-1
07.03 21:00
Vilavelhense
1-3
0-2
Rio Branco-VN
0-2
07.03 03:05
Volta Redonda
1-0
0-0
Vasco
0-0
07.03 21:30
Nova Iguacu
0-0
0-0
Madureira
0-0
08.03 00:00
Boavista
2-0
1-0
Bangu
1-0
07.03 21:00
Atletico-CE
1-1
0-0
Pacajus
0-0
07.03 21:00
Barbalha
1-3
1-0
Crato
1-0
07.03 21:00
Ferroviario
2-1
2-1
Caucaia
2-1
07.03 21:00
Icasa-CE
2-2
2-1
Guarany
2-1
07.03 02:00
Esportivo
0-1
0-1
Brasil de Pelotas
0-1
07.03 22:00
EC Sao Jose
ERT.
-
Gremio
-
07.03 21:30
Ipora
0-0
0-0
Goianesia
0-0
07.03 21:30
Jaragua
0-4
-
Aparecidense
-
07.03 21:30
Jataiense
1-1
0-1
CRAC
0-1
07.03 22:00
Anapolis
0-2
0-2
Atletico GO
0-2
07.03 22:00
Goias
1-0
0-0
Vila Nova
0-0
07.03 16:00
Acao
3-2
-
Dom Bosco
-
07.03 16:00
Luverdense
1-1
-
Nova Mutum
-
07.03 01:00
Caldense
0-0
0-0
Patrocinense
0-0
07.03 01:00
Pouso Alegre
1-2
1-1
America MG
1-1
07.03 03:00
URT
0-2
0-0
Cruzeiro
0-0
07.03 16:00
Coimbra
0-0
0-0
Tombense
0-0
07.03 21:00
Athletic Club
1-0
1-0
Boa
1-0
07.03 16:00
Tapajos
1-1
0-0
Aguia De Maraba
0-0
07.03 01:00
Sao Paulo
4-0
0-0
Santos
0-0
07.03 17:00
Corinthians
2-1
1-1
Ponte Preta
1-1
07.03 17:00
Ituano
1-1
0-1
Mirassol
0-1
07.03 21:00
Guarani
1-1
1-1
Bragantino
1-1
07.03 01:00
Portuguesa
1-1
-
Atibaia
-
07.03 16:00
Juventus-SP
1-1
-
Rio Claro
-
07.03 16:00
Monte Azul
3-2
-
Sertaozinho
-
07.03 21:00
Sete de Setembro
0-1
0-1
Nautico
0-1
07.03 21:15
Boca Junior
2-1
2-1
Atletico Gloriense
2-1
07.03 21:15
CS Maruinense
7-2
3-0
America EC
3-0
07.03 22:00
Chapadao
1-1
0-1
Comercial MS
0-1
07.03 02:15
Nova Conquista
0-3
-
Tocantinopolis
-
07.03 22:00
Tocantins
3-1
-
Interporto
-
08.03 00:00
Palmeiras
2-0
0-0
Gremio
0-0
07.03 02:30
Sampaio Correa
0-2
0-0
Fortaleza
0-0
07.03 21:30
Julho Esporte
1-0
0-0
Salgueiro
0-0
07.03 22:00
Santa Cruz
0-1
0-0
ABC
0-0
07.03 13:00
Etar
3-1
1-1
CSKA 1948 Sofia
1-1
07.03 15:30
Beroe
1-4
0-1
Ludogorets
0-1
07.03 18:00
Levski
2-2
2-1
Botev Plovdiv
2-1
07.03 16:30
Svoge
1-0
0-0
Litex Lovech
0-0
07.03 16:00
Gorski Izvor
1-1
1-0
Rozova Dolina
1-0
07.03 16:00
Levski Karlovo
2-2
2-1
Rodopa Smolyan
2-1
07.03 16:00
Chernolomets
3-0
0-0
Ustrem Donchevo
0-0
07.03 16:00
Spartak
5-0
3-0
Sportist Toshevo
3-0
07.03 16:00
Topolite
0-1
0-0
Dorostol
0-0
07.03 15:30
Bdin Vidin
0-0
0-0
Sevlievo
0-0
07.03 15:30
Levski Lom
6-0
1-0
Peshtera Galata
1-0
07.03 15:30
OFK Levski
0-1
0-0
Vihar Slavyanovo
0-0
07.03 15:30
Partizan Cerven Brjag
0-2
0-0
Botev Vratsa II
0-0
07.03 15:30
Parva Atomna
0-0
0-0
Yantra Polski Trambesh
0-0
07.03 15:30
Pavlikeni
0-0
0-0
Drenovets
0-0
07.03 15:30
Spartak Pleven
3-0
1-0
Etar II
1-0
07.03 15:30
Svishtov
0-0
-
Mezdra
-
07.03 15:30
Tryavna
1-3
1-0
Lok. Dryanovo
1-0
07.03 19:00
Bobo-Dioulasso
2-1
1-1
ASFA Yennega
1-1
07.03 19:00
Royal
ERT.
-
Rahimo
-
07.03 19:00
Sonabel Ouagadougou
ERT.
-
Kozaf
-
07.03 19:00
USFA
1-0
1-0
ASF Dioulasso
1-0
07.03 21:15
Kadiogo
1-0
1-0
Etoile Filante
1-0
07.03 21:15
Salitas
ERT.
-
Vitesse
-
07.03 16:00
Bumamuru
1-6
0-2
Musongati
0-2
07.03 16:00
Rukinzo
1-1
0-0
Dynamik
0-0
07.03 16:00
Ceske Budejovice
1-3
0-1
Mlada Boleslav
0-1
07.03 16:00
Karvina
1-1
1-0
Brno
1-0
07.03 18:00
Jablonec
ERT.
-
Sparta Prag
-
07.03 20:30
Slavia Prag
2-1
2-0
Ostrava
2-0
07.03 12:15
Zizkov
1-3
0-2
Chrudim
0-2
07.03 16:30
Varnsdorf
2-4
1-1
Prostejov
1-1
07.03 16:30
Vlasim
0-1
0-0
Mas Taborsko
0-0
07.03 16:00
Humpolec
ERT.
-
Slavoj Polna
-
07.03 16:00
Lanzhot
ERT.
-
Start Brno
-
07.03 12:15
Slavicin
ERT.
-
SK Hranice
-
07.03 17:00
Sumperk
ERT.
-
Bzenec
-
07.03 16:00
Frenstat p. R.
ERT.
-
Opava B
-
07.03 17:30
Plzen K
4-2
3-2
Pardubice K
3-2
07.03 14:00
Randers
1-2
1-0
Lyngby
1-0
07.03 16:00
Brondby
2-1
0-0
FC Copenhagen
0-0
07.03 18:00
Midtjylland
0-1
0-1
Aarhus
0-1
07.03 20:00
Nordsjaelland
2-2
1-1
Horsens
1-1
07.03 22:00
Vejle
2-0
0-0
Odense
0-0
07.03 17:00
Silkeborg
2-0
0-0
Koge
0-0
07.03 17:00
Vendsyssel
1-2
1-1
Helsingor
1-1
07.03 16:00
Brondby K
0-1
0-0
Aarhus K
0-0
07.03 18:00
Koge K
2-0
2-0
Farum BK K
2-0
07.03 11:00
Glenorchy Knights 2 (Aus)
İPT.
-
BeachSide (Aus)
-
07.03 12:00
Inglewood (Aus)
1-1
1-0
Armadale (Aus)
1-0
07.03 14:00
Fremantle City (Aus)
1-0
1-0
Nedlands (Aus)
1-0
07.03 14:00
Perth SC (Aus)
4-2
3-1
Joondalup (Aus)
3-1
07.03 14:00
Curtin University K (Aus)
0-4
0-1
Fremantle City K (Aus)
0-1
07.03 14:30
Pitea K (Swe)
0-2
0-2
Hammarby K (Swe)
0-2
07.03 15:00
Örebro K (Swe)
1-0
0-0
AIK K (Swe)
0-0
07.03 01:30
LDU Quito
2-1
1-0
U. Catolica
1-0
07.03 04:00
Emelec
1-0
0-0
Delfin
0-0
07.03 21:00
Olmedo
0-2
0-0
Macara
0-0
07.03 23:30
Manta
1-0
1-0
Dep. Cuenca
1-0
07.03 04:00
Santa Tecla
0-3
0-0
Alianza FC
0-0
07.03 04:00
Sonsonate
0-1
0-0
11 Deportivo
0-0
08.03 00:00
Atletico Marte
0-0
0-0
Chalatenango
0-0
07.03 13:00
Shirak
2-2
0-0
Ararat-Armenia
0-0
07.03 13:00
BKMA
2-3
1-1
Pyunik 2
1-1
07.03 13:00
West Armenia
3-1
0-0
Urartu 2
0-0
07.03 16:00
Levadia
ERT.
-
Kuressaare
-
07.03 14:00
Maardu
ERT.
-
Tammeka U21
-
07.03 14:00
Parnu
2-1
2-0
Elva
2-0
07.03 10:00
Welayta Dicha
1-0
0-0
Adama City
0-0
07.03 15:00
Bahir Dar Kenema
1-0
0-0
Hadiya Hossana
0-0
07.03 18:00
07 Vestur Sorvagur
0-2
0-1
B36 Torshavn
0-1
07.03 18:00
HB Torshavn
5-2
2-1
Runavik
2-1
07.03 18:00
Vikingur
1-0
0-0
TB Tvoroyri
0-0
07.03 19:00
Toftir
0-4
0-2
Klaksvik
0-2
07.03 21:00
HB Torshavn 2
2-1
1-0
Streymur 2
1-0
07.03 17:00
Raja Casablanca
1-1
0-1
Youssoufia Berrechid
0-1
07.03 17:00
Khemisset
2-1
-
Sale
-
07.03 17:00
Marrakech
0-1
-
Raja Beni Mellal
-
07.03 17:00
Salmi
1-0
-
Chabab Atlas Khenifra
-
07.03 06:00
Lautoka
1-0
0-0
Navua
0-0
07.03 06:00
Nadroga
2-2
1-1
Nadi
1-1
07.03 06:00
Suva
1-0
1-0
Rewa
1-0
07.03 16:00
Jabal Al Mukaber
0-1
0-0
Tubas
0-0
07.03 16:00
Wadi Al-Nes
2-5
1-1
Al Amari
1-1
07.03 19:00
Al Quds
1-0
0-0
Ahli Al-Khalil
0-0
07.03 20:30
Angers
5-0
2-0
Franciscain
2-0
07.03 20:30
GFC Ajaccio
1-3
0-1
Lille
0-1
07.03 20:30
Romorantin
1-3
0-2
Chateaubriant
0-2
07.03 23:00
Canet Roussillon
2-1
1-1
Marsilya
1-1
07.03 19:00
Armed Forces
2-0
0-0
Wallidan
0-0
07.03 19:00
Real Banjul
1-0
0-0
BK Milan
0-0
07.03 18:00
Bechem United
1-1
0-1
Ebusua Dwarfs
0-1
07.03 18:00
Berekum Chelsea
1-1
1-0
Medeama
1-0
07.03 18:00
Dreams
0-1
0-0
Great Olympics
0-0
07.03 18:00
Eleven Wonders
1-0
0-0
Legon Cities
0-0
07.03 18:00
Hearts Of Oak
4-0
1-0
WAFA
1-0
07.03 19:00
Satellite
1-0
-
Hafia
-
07.03 02:00
Comunicaciones
3-1
2-0
Santa Lucia
2-0
07.03 04:00
Sacachispas
0-1
0-1
Guastatoya
0-1
07.03 22:00
Deportivo Achuapa
1-2
1-0
Municipal
1-0
07.03 16:30
Black Leopards
1-3
1-1
Golden Arrows
1-1
07.03 16:30
Swallows
1-1
1-0
Tshakhuma
1-0
07.03 16:30
Cape Town Spurs
1-1
1-0
Steenberg United
1-0
07.03 16:30
Pretoria Callies
2-3
0-2
Royal AM
0-2
07.03 16:30
Sekhukhune
1-0
0-0
Free State Stars
0-0
07.03 01:30
Penarol K
0-1
0-0
U. De Chile K
0-0
07.03 01:30
River Plate K
0-0
0-0
Sol De America K
0-0
07.03 17:00
Ermis
1-2
0-0
Nea Salamis
0-0
07.03 19:30
AEK Larnaca
2-1
2-0
Ol. Nicosia
2-0
07.03 16:30
Omonia Psevda
1-1
1-1
Digenis Akritas
1-1
07.03 08:00
Suwon
1-0
1-0
Seongnam
1-0
07.03 10:30
Seoul
3-0
1-0
Suwon City
1-0
07.03 07:30
Daejeon
1-2
1-2
Busan
1-2
07.03 10:00
Jeonnam
1-0
1-0
Gyeongnam
1-0
07.03 08:00
523 FC
0-9
0-6
Jeonju Citizen
0-6
07.03 08:00
Gimpo C.
2-0
-
Seoul Jungrang
-
07.03 08:00
Together
0-2
0-2
Gimhae Jaemics
0-2
07.03 08:00
Yangju Citizen
1-1
-
Jinju Citizen
-
07.03 10:00
Cheonan City
4-1
1-0
Incheon Namdong
1-0
07.03 10:00
Majang
0-3
-
Songwol
-
07.03 10:00
Yeoju Citizen
2-2
1-1
Goyang Citizen
1-1
07.03 17:00
Osijek
1-1
0-0
Gorica
0-0
07.03 19:30
Din. Zagreb
2-0
1-0
Rijeka
1-0
07.03 16:00
Din. Zagreb 2
1-0
0-0
Solin
0-0
07.03 17:30
Bijelo Brdo
2-1
1-0
Sesvete
1-0
07.03 17:30
Hajduk Split 2
2-1
0-1
Croatia Zmijavci
0-1
07.03 14:15
Ajax
3-1
1-0
Groningen
1-0
07.03 16:30
Heracles
2-1
0-0
Zwolle
0-0
07.03 16:30
Sittard
1-3
0-2
PSV
0-2
07.03 18:45
Vitesse
2-1
1-0
Alkmaar
1-0
07.03 22:00
Graafschap
1-0
0-0
Eindhoven
0-0
07.03 14:15
PEC Zwolle K
0-1
0-0
PSV K
0-0
08.03 00:00
Marathon
1-1
0-0
Honduras Progreso
0-0
07.03 10:00
Lee Man Warriors
0-0
0-0
Happy Valley
0-0
07.03 15:00
West Brom
0-0
0-0
Newcastle
0-0
07.03 17:00
Liverpool
0-1
0-1
Fulham
0-1
07.03 19:30
Manchester City
0-2
0-1
Manchester Utd
0-1
07.03 22:15
Tottenham
4-1
1-1
Crystal Palace
1-1
07.03 16:00
Crewe U23
2-2
0-1
Sheffield Wed U23
0-1
07.03 16:00
Liverpool U23
1-4
0-3
Derby U23
0-3
07.03 17:00
Chelsea U23
0-0
0-0
Brighton U23
0-0
07.03 15:00
Manchester Utd K
3-0
2-0
Aston Villa K
2-0
07.03 17:00
Birmingham K
0-4
0-2
Arsenal K
0-2
07.03 17:00
Brighton K
2-0
0-0
Tottenham K
0-0
07.03 17:00
Manchester City K
1-0
0-0
Everton K
0-0
07.03 18:00
West Ham K
0-2
0-1
Chelsea K
0-1
07.03 17:00
Blackburn K
0-2
0-0
Durham K
0-0
07.03 17:00
Charlton K
1-1
0-0
Lewes K
0-0
07.03 17:00
Coventry United K
1-0
1-0
London City Lionesses K
1-0
07.03 17:00
Crystal Palace K
0-1
0-0
Liverpool K
0-0
07.03 17:00
London Bees K
0-7
0-2
Leicester K
0-2
07.03 14:15
Astara
1-0
0-0
Havadar SC
0-0
07.03 14:15
Baderan Tehran
3-0
1-0
Malavan
1-0
07.03 14:15
Khooshe Talaee
1-1
0-1
Rayka Babol
0-1
07.03 14:15
Mes Kerman
0-1
0-0
Esteghlal Khuzestan
0-0
07.03 14:15
Navad Urmia
0-0
0-0
Kheybar Khorramabad
0-0
07.03 14:45
Esteghlal Molasani
1-1
1-1
Shahin Bushehr
1-1
07.03 14:45
Pars Janoobi Jam
2-1
0-0
Qashqai Shiraz
0-0
07.03 15:00
Dundee Utd
0-0
0-0
Celtic
0-0
07.03 16:00
Huesca
3-4
2-2
Celta Vigo
2-2
07.03 18:15
Atl. Madrid
1-1
1-0
Real Madrid
1-0
07.03 20:30
Real Sociedad
1-0
1-0
Levante
1-0
07.03 23:00
Ath. Bilbao
2-1
1-0
Granada
1-0
07.03 16:00
Malaga
2-0
0-0
Sabadell
0-0
07.03 18:00
Ponferradina
2-2
0-1
Gijon
0-1
07.03 20:15
Mallorca
2-1
1-0
Cartagena
1-0
07.03 23:00
Girona
0-1
0-0
Almeria
0-0
07.03 14:00
Coruxo
ERT.
-
Ferrol
-
07.03 18:00
R. Oviedo B
1-0
0-0
Gijon B
0-0
07.03 18:30
Numancia
0-1
0-0
Burgos CF
0-0
07.03 19:00
Guijuelo
0-1
0-0
Unionistas
0-0
07.03 19:00
Marino de Luanco
3-1
2-1
Covadonga
2-1
07.03 19:00
Salamanca
1-1
1-1
Zamora
1-1
07.03 21:00
La Coruna
1-0
1-0
Pontevedra
1-0
07.03 13:30
Osasuna B
1-1
0-0
SD Logrones
0-0
07.03 14:00
Ejea
0-0
0-0
Calahorra
0-0
07.03 14:00
Tudelano
1-0
0-0
Izarra
0-0
07.03 18:30
Amorebieta
2-1
1-1
Leioa
1-1
07.03 19:00
Haro Deportivo
1-0
0-0
Mutilvera
0-0
07.03 19:00
Racing Santander
0-1
0-0
R. Sociedad B
0-0
07.03 20:00
Arenas Club
0-0
0-0
R. Union
0-0
07.03 14:00
Alcoyano
1-2
0-1
Pena Deportiva
0-1
07.03 14:00
Badalona
1-0
0-0
Andorra
0-0
07.03 14:00
Gimnastic
1-0
1-0
Lleida
1-0
07.03 14:00
Ibiza
2-0
1-0
Orihuela
1-0
07.03 14:00
La Nucia
1-0
0-0
Atzeneta
0-0
07.03 14:00
Levante B
1-0
1-0
Valencia B
1-0
07.03 18:30
Olot
1-2
1-2
L'Hospitalet
1-2
07.03 19:00
Barcelona B
4-2
1-2
Llagostera
1-2
07.03 20:00
Cornella
4-3
1-3
Espanyol B
1-3
07.03 13:30
Sevilla B
0-0
0-0
Betis B
0-0
07.03 14:00
Granada B
3-2
1-1
Lorca Deportiva
1-1
07.03 14:00
Linense
0-0
0-0
San Fernando
0-0
07.03 14:00
Marbella
0-0
0-0
Las Palmas B
0-0
07.03 15:00
Tamaraceite
0-0
0-0
Sanluqueno
0-0
07.03 19:00
Linares
2-0
0-0
Ejido
0-0
07.03 20:00
Cordoba
2-2
1-1
Murcia
1-1
07.03 14:00
Atl. Madrid B
1-0
1-0
Rayo Majadahonda
1-0
07.03 14:00
CF Talavera
2-1
1-1
Villarrobledo
1-1
07.03 14:00
Las Rozas
3-2
1-2
Baleares
1-2
07.03 14:00
Melilla
1-1
1-1
Don Benito
1-1
07.03 14:00
Poblense
1-1
0-1
Navalcarnero
0-1
07.03 14:00
San Sebastian Reyes
1-0
0-0
Getafe B
0-0
07.03 14:00
Socuellamos
1-0
0-0
Villarrubia
0-0
07.03 20:00
Internacional de Madrid
1-2
0-0
Real Madrid B
0-0
07.03 21:00
Merida AD
0-1
0-0
Extremadura UD
0-0
07.03 21:00
Villanovense
0-0
0-0
Badajoz
0-0
07.03 14:00
Estradense
2-1
1-0
Atios
1-0
07.03 14:00
Racing Club Villalbes
1-0
-
Viveiro
-
07.03 18:00
Polvorin
3-1
2-1
Dep. Fabril
2-1
07.03 18:30
Arzua
1-1
0-1
Somozas
0-1
07.03 19:00
Alondras
2-1
0-0
CD Choco
0-0
07.03 19:00
Pontellas
2-2
2-0
Ribadumia
2-0
07.03 19:00
Pontes
3-2
1-0
Fisterra
1-0
07.03 20:00
Bergantinos
2-0
1-0
Agrupacion Estudiantil
1-0
07.03 20:30
Barco
1-1
-
Arenteiro
-
07.03 14:00
L'Entregu
2-1
1-0
Valdesoto
1-0
07.03 14:00
Real Aviles
4-1
1-1
Praviano
1-1
07.03 14:00
Real Titanico
2-2
-
EI San Martin
-
07.03 14:00
SD Navarro CF
1-1
1-1
Llanera
1-1
07.03 14:00
Union Club Ceares
2-0
0-0
Lenense
0-0
07.03 19:00
Aviles Stadium
0-1
0-0
Vallobin
0-0
07.03 19:00
Basico Urraca
0-1
0-0
CD Colunga
0-0
07.03 19:00
Mosconia
0-3
0-3
Gijon Industrial
0-3
07.03 19:00
Tuilla
4-4
2-2
Llanes
2-2
07.03 13:45
Siete Villas
0-1
0-0
Racing Santander B
0-0
07.03 14:00
Guarnizo
1-1
0-1
Vimenor
0-1
07.03 18:45
Cayon
2-0
2-0
CD Barquereno
2-0
07.03 19:00
Castro
2-0
0-0
UC Cartes
0-0
07.03 13:30
Basconia
2-1
1-0
Sodupe
1-0
07.03 18:00
San Ignacio
1-0
0-0
Anaitasuna FT
0-0
07.03 14:00
Banyoles
0-2
-
Cerdanyola
-
07.03 14:00
Castelldefels
0-4
0-2
CE Europa
0-2
07.03 14:00
Horta
2-0
1-0
UE Figueres
1-0
07.03 14:00
Sant Andreu
0-1
0-1
Grama
0-1
07.03 18:30
Peralada
0-2
0-1
Granollers
0-1
07.03 18:30
Valls
0-0
0-0
Pobla Mafumet
0-0
07.03 19:00
Igualada
1-2
0-1
Santfeliuenc
0-1
07.03 19:00
Terrassa
0-2
0-2
Vilafranca
0-2
07.03 20:00
UE Sants
1-1
0-0
Vilassar de Mar
0-0
07.03 13:30
CF Intercity
3-0
1-0
Crevillente
1-0
07.03 14:00
Paterna
2-1
2-0
Vilamarxant
2-0
07.03 14:00
Villarreal C
4-1
1-0
Torrent
1-0
07.03 19:00
Acero
0-0
0-0
Silla CF
0-0
07.03 19:00
Novelda CF
1-1
1-1
Ilicitano
1-1
07.03 21:00
Eldense
1-0
0-0
Beniganim
0-0
07.03 12:00
Paracuellos Antamira
2-1
1-0
AD Torrejon
1-0
07.03 12:30
Vallecano B
1-0
1-0
Union Adarve
1-0
07.03 13:30
Alcorcon B
2-1
2-0
Trival Valderas
2-0
07.03 13:30
El Alamo
1-1
1-1
CD Mostoles
1-1
07.03 13:30
San Fernando
0-1
0-0
Villanueva
0-0
07.03 13:30
Villaverde San Andres
3-1
2-0
Atletico Pinto
2-0
07.03 14:00
Mostoles
4-3
2-3
Parla
2-3
07.03 14:00
Pozuelo de Alarcon
3-1
2-1
Flat Earth
2-1
07.03 17:45
Leganes B
1-0
0-0
Carabanchel
0-0
07.03 18:00
Moratalaz
ERT.
-
Santa Ana
-
07.03 21:00
Complutense
1-1
-
RSD Alcala
-
07.03 14:00
Numancia B
2-1
2-1
Arandina
2-1
07.03 14:00
Penaranda
0-1
0-0
Leonesa B
0-0
07.03 14:00
Real Burgos CF
1-1
0-0
G. Segoviana
0-0
07.03 19:00
Cebrerena
2-1
1-0
Bupolsa
1-0
07.03 14:00
Almeria B
1-0
-
Torredonjimeno
-
07.03 14:00
Estepona
2-2
-
Alhaurin
-
07.03 14:00
Mancha
1-0
1-0
Jaen
1-0
07.03 14:00
Maracena
1-1
0-1
Atletico de Porcuna
0-1
07.03 14:15
CD Alhaurino
2-3
2-1
Velez
2-1
07.03 14:30
Motril
2-1
-
Malaga B
-
07.03 20:30
CD Torreperogil
1-1
0-1
Huetor Vega
0-1
07.03 20:30
El Palo
2-1
1-1
Antequera
1-1
07.03 20:30
Huetor Tajar
1-0
-
CP Almeria
-
07.03 14:00
Cabecense
2-1
1-1
Arcos CF
1-1
07.03 14:00
Castilleja CF
3-0
-
Cordoba B
-
07.03 14:00
CD Gerena
1-1
-
La Palma
-
07.03 14:00
CD Utrera
1-0
-
Ciudad de Lucena
-
07.03 14:00
Coria C.F.
0-0
0-0
Sevilla C
0-0
07.03 14:00
Rota
2-1
-
Xerez CD
-
07.03 15:00
Lebrijana
1-3
-
Ceuta
-
07.03 19:00
Los Barrios
1-3
0-2
Antoniano
0-2
07.03 20:30
Xerez D.F.C.
1-0
-
Conil
-
07.03 14:00
Ferriolense
0-2
0-2
Constancia
0-2
07.03 14:30
Binissalem
1-2
0-0
Sant Jordi
0-0
07.03 14:30
Formentera
2-0
0-0
Santanyi
0-0
07.03 18:00
Soller
1-3
0-1
Manacor
0-1
07.03 15:00
Arucas
2-1
0-1
UD Guia
0-1
07.03 15:00
Atl. Paso
5-1
0-1
Atl. Victoria
0-1
07.03 15:00
Mensajero
4-1
1-1
Tacoronte
1-1
07.03 15:00
San Fernando
1-1
-
Gran Tarajal
-
07.03 15:00
SD Tenisca
3-3
1-2
Union Guimar
1-2
07.03 15:00
Tenerife B
5-1
3-0
CD Buzanada
3-0
07.03 13:30
EDMF Churra
2-2
1-0
Pulpileno
1-0
07.03 13:30
La Union
3-1
1-1
Cartagena B
1-1
07.03 13:30
Muleno
ERT.
-
CAP Ciudad de Murcia
-
07.03 14:00
Aguilas FC
0-0
0-0
Real Murcia B
0-0
07.03 14:00
Plus Ultra
ERT.
-
Bullense
-
07.03 14:15
UD Los Garres
0-1
0-1
Olimpico de Totana
0-1
07.03 18:30
Racing Murcia
1-1
0-1
Deportiva Minera
0-1
07.03 18:30
UCAM Murcia B
3-1
2-1
Minerva
2-1
07.03 19:00
Mar Menor
ERT.
-
Cartagena FC
-
07.03 20:00
Lorca FC
3-1
2-0
Huercal-Overa
2-0
07.03 14:00
Aceuchal
0-0
0-0
Extremadura UD B
0-0
07.03 14:00
Arroyo
2-1
-
Llerenense
-
07.03 14:00
Azuaga
0-4
-
Diocesano
-
07.03 14:00
CD Calamonte
3-3
2-1
Valdivia
2-1
07.03 14:00
Chinato
0-3
-
UP Plasencia
-
07.03 14:00
Montijo
1-0
0-0
Moralo
0-0
07.03 14:00
Olivenza
1-1
-
Miajadas
-
07.03 14:00
Trujillo
1-1
1-0
Fuente de Cantos
1-0
07.03 20:00
Lobon
0-1
0-1
Campanario
0-1
07.03 18:30
CD Cantolagua
4-1
2-0
Pena Azagresa
2-0
07.03 18:30
Cirbonero
2-0
-
Lourdes
-
07.03 20:00
Subiza
2-0
-
Beti Onak
-
07.03 14:00
Berceo
2-0
0-0
Varea
0-0
07.03 14:00
Calasancio
1-1
0-0
CCD Alberite
0-0
07.03 18:30
River Ebro
2-2
-
Naxara
-
07.03 19:00
Agoncillo
2-2
-
Vianes
-
07.03 19:00
Anguiano
3-3
1-2
Alfaro
1-2
07.03 19:00
Arnedo
1-0
0-0
CDFC Calzada
0-0
07.03 19:00
Casalarreina
3-1
0-0
Pradejon
0-0
07.03 19:00
Oyonesa
2-1
1-1
Villegas
1-1
07.03 13:30
Epila
1-0
0-0
Sarinena
0-0
07.03 13:30
Huesca B
2-1
-
Valdefierro
-
07.03 13:45
Sabinanigo
3-0
1-0
Borja
1-0
07.03 14:00
Belchite 97
2-1
1-0
Fraga
1-0
07.03 14:00
Calamocha
1-2
0-1
Barbastro
0-1
07.03 14:00
Cuarte
1-0
1-0
Villanueva CF
1-0
07.03 18:00
Robres
1-0
0-0
Almudevar
0-0
07.03 18:30
CF Illueca
2-1
1-0
Carinena
1-0
07.03 18:30
Utebo FC
1-0
0-0
Brea
0-0
07.03 19:00
Binefar
1-1
1-1
Zaragoza B
1-1
07.03 19:00
Teruel
2-0
1-0
Tamarite
1-0
07.03 20:00
Atletico Monzon
3-0
-
San Juan Zaragoza
-
07.03 13:30
Tarancon
0-0
0-0
Villacanas
0-0
07.03 14:00
Azuqueca
2-1
-
Guadalajara
-
07.03 14:00
Conquense
0-0
0-0
Marchamalo
0-0
07.03 14:00
Pedroneras
0-0
0-0
Toledo
0-0
07.03 15:00
Albacete B
4-0
2-0
Huracan de Balazote
2-0
07.03 13:00
Real Sociedad K
2-0
1-0
La Coruna K
1-0
07.03 14:00
EDF Logrono K
2-2
1-1
Madrid C. K
1-1
07.03 14:00
Huelva K
2-1
0-0
Tenerife K
0-0
07.03 14:00
Real Madrid K
4-1
1-0
Espanyol K
1-0
07.03 15:00
Betis K
0-4
0-1
Atletico Madrid K
0-1
07.03 15:00
Vallecano K
2-3
1-2
Athletic Bilbao K
1-2
07.03 20:00
Sakhnin
0-2
0-0
Kiryat Shmona
0-0
07.03 21:00
H. Kfar Saba
0-0
0-0
H. Haifa
0-0
07.03 21:30
H. Beer Sheva
0-1
0-1
H. Tel Aviv
0-1
07.03 15:00
AFC Eskilstuna
4-1
4-1
Oskarshamns
4-1
07.03 15:00
Hammarby
3-2
1-0
AIK Stockholm
1-0
07.03 17:00
Akropolis
0-2
0-0
Landskrona
0-0
07.03 17:00
Dalkurd
5-0
2-0
Gauthiod
2-0
07.03 17:00
Hacken
1-1
0-0
Helsingborg
0-0
07.03 17:00
Mjallby
0-1
0-0
Östersunds
0-0
07.03 19:00
Norrkoping
1-1
1-1
Göteborg
1-1
07.03 19:00
Sundsvall
2-3
1-3
Sandvikens
1-3
07.03 18:00
Lausanne
1-3
1-1
Sion
1-1
07.03 18:00
Lugano
0-1
0-1
Zurich
0-1
07.03 18:00
Luzern
4-2
1-2
St. Gallen
1-2
07.03 14:30
AS Roma
1-0
1-0
Genoa
1-0
07.03 17:00
Crotone
4-2
1-1
Torino
1-1
07.03 17:00
Fiorentina
3-3
2-1
Parma
2-1
07.03 17:00
Verona
0-2
0-1
AC Milan
0-1
07.03 20:00
Sampdoria
2-2
0-1
Cagliari
0-1
07.03 22:45
Napoli
3-1
1-0
Bologna
1-0
07.03 17:00
Empoli
1-1
1-0
Cittadella
1-0
07.03 23:00
Reggiana
0-4
0-3
Lecce
0-3
07.03 17:00
Como
1-0
0-0
Pro Sesto
0-0
07.03 17:00
Giana Erminio
1-0
1-0
Livorno
1-0
07.03 17:00
Grosseto
0-1
0-0
Juventus U23
0-0
07.03 17:00
Pergolettese
0-3
0-0
Olbia
0-0
07.03 17:00
Pro Patria
3-0
2-0
Piacenza
2-0
07.03 19:30
Lucchese
2-1
1-0
Pontedera
1-0
07.03 19:30
Novara
3-0
2-0
Lecco
2-0
07.03 19:30
Pistoiese
0-1
0-1
Pro Vercelli
0-1
07.03 19:30
Renate
0-0
0-0
Carrarese
0-0
07.03 14:30
Imolese
0-0
0-0
Triestina
0-0
07.03 14:30
Sambenedettese
1-0
0-0
Arezzo
0-0
07.03 17:00
Fano
1-1
0-0
Fermana
0-0
07.03 17:00
Matelica
5-1
2-0
Legnago Salus
2-0
07.03 18:00
Cesena
0-2
0-0
Vis Pesaro
0-0
07.03 19:30
FeralpiSalo
4-0
3-0
Virtus Verona
3-0
07.03 19:30
Gubbio
3-1
3-1
Ravenna
3-1
07.03 19:30
Padova
1-0
0-0
Perugia
0-0
07.03 22:30
Carpi
3-0
1-0
Modena
1-0
07.03 14:30
Viterbese
2-2
1-1
Monopoli
1-1
07.03 17:00
Bisceglie
0-3
0-0
Catania
0-0
07.03 17:00
Palermo
2-4
1-1
Juve Stabia
1-1
07.03 17:00
Teramo
0-0
0-0
Catanzaro
0-0
07.03 17:00
Vibonese
1-1
0-0
Casertana
0-0
07.03 17:00
Virtus Francavilla
1-1
0-0
Ternana
0-0
07.03 19:30
Avellino
2-0
0-0
Paganese
0-0
07.03 19:30
Bari
0-2
0-2
Potenza
0-2
07.03 22:30
Turris
1-3
1-1
Foggia
1-1
07.03 16:30
Borgosesia
1-1
1-0
Sanremese
1-0
07.03 16:30
Bra
0-1
0-1
Casale
0-1
07.03 16:30
Castellanzese
2-1
1-1
Arconatese
1-1
07.03 16:30
Chieri
0-0
0-0
Caronnese
0-0
07.03 16:30
Gozzano
1-2
1-1
Lavagnese
1-1
07.03 16:30
HSL Derthona
2-1
1-1
Vado
1-1
07.03 16:30
PDHA
0-0
0-0
Folgore Caratese
0-0
07.03 16:30
Saluzzo
1-2
0-0
Legnano
0-0
07.03 16:30
Sestri Levante
6-0
3-0
Imperia
3-0
07.03 17:00
Citta di Varese
0-0
0-0
Fossano
0-0
07.03 16:30
Breno
1-1
1-0
Ponte San Pietro
1-0
07.03 16:30
Brusaporto
ERT.
-
USD Casatese
-
07.03 16:30
Calvina
1-2
0-1
Ciserano-Bergamo
0-1
07.03 16:30
Caravaggio
1-5
1-3
Vis Nova Giussano
1-3
07.03 16:30
Franciacorta
2-0
2-0
NibionnOggiono
2-0
07.03 16:30
Real Calepina
0-1
0-0
Sona
0-0
07.03 16:30
Seregno
1-0
0-0
Fanfulla
0-0
07.03 16:30
Tritium
1-2
1-1
Crema
1-1
07.03 16:30
Villa Alme
1-2
0-0
Scanzorosciate
0-0
07.03 16:30
Adriese
1-2
0-1
ArzignanoChiampo
0-1
07.03 16:30
Caldiero Terme
1-0
0-0
Bolzano
0-0
07.03 16:30
Feltre
1-1
1-0
Este
1-0
07.03 16:30
Manzanese
1-1
0-1
Cartigliano
0-1
07.03 16:30
Mestre
1-2
0-1
Cjarlins Muzane
0-1
07.03 16:30
Montebelluna
2-0
1-0
Chions
1-0
07.03 16:30
San Giorgio-Sedico
2-1
0-0
Delta Porto Tolle
0-0
07.03 16:30
Trento
0-0
0-0
Belluno
0-0
07.03 16:30
Union Clodiense
ERT.
-
Ambrosiana
-
07.03 16:30
Forli
0-0
0-0
Aglianese Calcio
0-0
07.03 16:30
G.S. Bagnolese
2-2
1-1
Fiorenzuola
1-1
07.03 16:30
Lentigione
3-0
0-0
Real Forte Querceta
0-0
07.03 16:30
Marignanese
ERT.
-
Corticella
-
07.03 16:30
Mezzolara
2-2
0-1
Correggese
0-1
07.03 16:30
Pro Livorno
2-1
0-1
SCD Progresso
0-1
07.03 16:30
Sasso Marconi
1-0
1-0
Ghivizzano Borgo
1-0
07.03 16:30
Seravezza Pozzi
ERT.
-
Rimini
-
07.03 16:30
ACN Siena
3-3
0-2
Flaminia
0-2
07.03 16:30
Foligno
1-0
1-0
Grassina
1-0
07.03 16:30
Montevarchi Calcio
1-0
1-0
Montespaccato
1-0
07.03 16:30
Ostia Mare
1-1
1-1
Scandicci
1-1
07.03 16:30
Pianese
1-1
1-1
Sangiovannese
1-1
07.03 16:30
San Donato
1-1
0-0
Follonica Gavorrano
0-0
07.03 16:30
Trastevere Calcio
4-2
2-1
Cannara
2-1
07.03 16:30
Trestina
ERT.
-
Lornano Badesse
-
07.03 16:30
UC Sinalunghese
0-2
0-1
Tiferno Lerchi
0-1
07.03 16:30
Agnonese
1-2
1-1
Castelnuovo Vomano
1-1
07.03 16:30
Aprilia
0-0
0-0
Matese
0-0
07.03 16:30
Castelfidardo
0-1
0-1
Cynthialbalonga
0-1
07.03 16:30
Fiuggi
0-1
0-0
S. N. Notaresco
0-0
07.03 16:30
Giulianova
2-0
1-0
US Tolentino
1-0
07.03 16:30
Montegiorgio
0-0
0-0
Campobasso
0-0
07.03 16:30
Porto Sant'Elpidio
ERT.
-
Recanatese
-
07.03 16:30
Rieti
1-2
0-0
Vastogirardi
0-0
07.03 16:30
Afragolese
2-2
0-1
Savoia
0-1
07.03 16:30
Arzachena
1-1
0-0
Gladiator
0-0
07.03 16:30
Insieme Formia
1-1
1-1
Latte Dolce
1-1
07.03 16:30
Latina
ERT.
-
Cassino
-
07.03 16:30
Monterosi FC
2-0
2-0
Torres
2-0
07.03 16:30
Muravera
0-1
0-1
SS Nola 1925
0-1
07.03 16:30
Nocerina
3-0
1-0
Lanusei Calcio
1-0
07.03 16:30
Vis Artena
3-1
1-0
Calcio Giugliano
1-0
07.03 16:30
Bitonto
ERT.
-
Altamura
-
07.03 16:30
Brindisi
2-2
2-0
Citta di Fasano
2-0
07.03 16:30
Casarano
ERT.
-
Gravina
-
07.03 16:30
Lavello
6-2
3-0
Francavilla
3-0
07.03 16:30
Puteolana
2-1
2-0
A.C.D. Nardo
2-0
07.03 17:00
Audace Cerignola
4-4
2-2
Molfetta Calcio
2-2
07.03 16:30
AS Acireale
0-1
0-0
ACR Messina
0-0
07.03 16:30
Biancavilla
1-3
1-1
Marina di Ragusa
1-1
07.03 16:30
Castrovillari
0-1
0-0
San Luca
0-0
07.03 16:30
Cittanovese
0-0
0-0
S. Agata
0-0
07.03 16:30
FC Messina
1-0
0-0
Santa Maria Cilento
0-0
07.03 16:30
Gelbison Cilento
3-1
3-0
Troina
3-0
07.03 16:30
Paterno
1-0
0-0
Licata
0-0
07.03 16:30
Roccella
1-2
1-1
Dattilo
1-1
07.03 16:30
Rotonda
2-1
1-0
Rende
1-0
07.03 14:30
Inter U19
3-1
2-0
Lazio U19
2-0
07.03 14:30
Inter K
0-0
0-0
Napoli K
0-0
07.03 14:30
Juventus K
4-0
2-0
AC Milan K
2-0
07.03 16:30
Empoli K
3-1
0-0
Bari K
0-0
07.03 16:30
Sassuolo K
1-0
1-0
Fiorentina K
1-0
07.03 13:30
Pomigliano K
1-3
0-1
Chievo Verona K
0-1
07.03 14:00
Brescia K
1-1
-
Lazio K
-
07.03 14:30
Roma CF K
2-1
1-1
Lady Granata K
1-1
07.03 16:30
Cesena K
4-1
-
Pontedera K
-
07.03 16:30
Orobica K
2-1
-
Riozzese K
-
07.03 16:30
Ravenna K
ERT.
-
Tavagnacco K
-
07.03 17:00
Vicenza K
4-0
-
Perugia K
-
07.03 14:00
Selfoss
1-0
1-0
Vestri
1-0
07.03 17:00
Grindavik
3-2
2-0
Olafsvik
2-0
07.03 07:00
Yokohama M.
3-3
1-3
Hiroshima
1-3
07.03 07:00
Sagamihara
0-0
0-0
Kusatsu
0-0
07.03 08:00
Ehime
1-1
1-1
Chiba
1-1
07.03 08:00
Kyoto
0-0
0-0
Yamaga
0-0
07.03 08:00
Okayama
0-1
0-1
Kanazawa
0-1
07.03 08:00
Tochigi
0-1
0-1
Blaublitz
0-1
07.03 09:00
Verdy
0-2
0-1
Yamagata
0-1
07.03 11:30
Boeung Ket
0-1
0-1
NagaWorld
0-1
07.03 11:30
Kirivong Sok Sen Chey
4-2
2-1
Asia Euro United
2-1
07.03 14:00
Visakha
0-0
0-0
National Defense
0-0
07.03 16:00
Bamboutos FC
3-0
0-0
Avion Academy
0-0
07.03 16:00
Fortuna Mfou
2-0
2-0
Eding Sport
2-0
07.03 16:00
Panthere
2-0
1-0
UMS de Loum
1-0
07.03 17:00
Cotonsport
ERT.
-
APEJES Academy
-
07.03 18:00
Canon Yaounde
1-0
1-0
Les Astres
1-0
07.03 18:00
Fovu Baham
2-1
1-0
Stade Renard
1-0
07.03 16:30
Arsenal Tivat
0-0
0-0
Drezga
0-0
07.03 16:30
Grbalj
0-0
0-0
Bokelj
0-0
07.03 16:30
Igalo
1-0
-
Ibar
-
07.03 16:30
Jedinstvo
3-0
-
Berane
-
07.03 16:30
Kom Podgorica
0-0
0-0
Mornar
0-0
07.03 17:00
Al Arabi
1-0
1-0
Qatar SC
1-0
07.03 17:00
Al-Wakra
1-0
0-0
Al Sailiya
0-0
07.03 19:15
Al-Rayyan
3-1
1-0
Al Ahli Doha
1-0
07.03 19:15
Umm-Salal
0-3
0-1
Al-Sadd
0-1
07.03 15:00
Gor Mahia
0-2
0-0
KCB
0-0
07.03 15:00
Mathare Utd.
1-2
1-2
Kakamega Homeboyz
1-2
07.03 01:30
Once Caldas
0-0
0-0
Dep. Cali
0-0
07.03 04:00
Aguilas
1-1
0-1
Atl. Nacional
0-1
07.03 23:30
America De Cali
1-0
0-0
Pereira
0-0
07.03 21:30
Quindio
2-1
0-0
Fortaleza
0-0
07.03 23:00
Barranquilla
0-1
0-0
Atletico F.C.
0-0
07.03 23:00
Orsomarso
4-2
1-1
Bogota
1-1
07.03 23:00
Valledupar
1-2
0-1
Cortulua
0-1
07.03 23:15
Real San Andres
0-1
0-1
Boca Juniors
0-1
07.03 16:00
Inter Club
0-0
0-0
Kondzo
0-0
07.03 16:00
Nico-Nicoye
1-0
-
Diables Noirs
-
07.03 18:00
Etoile du Congo
3-2
-
JS Talangai
-
07.03 18:00
Nathalys
3-3
-
Leopard
-
07.03 17:30
Blessing
2-1
2-0
Groupe Bazano
2-0
07.03 17:30
Don Bosco
2-0
0-0
RCK
0-0
07.03 17:30
Don Bosco
ERT.
-
St Eloi Lupopo
-
07.03 15:30
Feronikeli
0-1
0-0
Drita
0-0
07.03 02:30
Zeledon
1-5
1-2
Alajuelense
1-2
07.03 05:30
Herediano
2-1
0-0
Sporting San Jose
0-0
07.03 20:00
Cofutpa
1-0
0-0
Municipal San Ramon
0-0
07.03 22:00
Cariari Pococi
2-1
1-0
Carmelita
1-0
07.03 23:00
Santa Rosa
0-1
0-1
Marineros
0-1
08.03 00:00
Consultants Desamparados
1-0
1-0
Ad Aserri
1-0
08.03 00:00
Puerto Golfito FC
4-1
0-1
CS Uruguay
0-1
07.03 16:00
Belasica
0-0
0-0
Akademija Pandev
0-0
07.03 16:00
Pelister
1-0
1-0
Borec
1-0
07.03 16:00
Shkendija
0-0
0-0
Renova
0-0
07.03 16:00
Shkupi
0-2
0-2
Rabotnicki
0-2
07.03 16:00
Vardar
1-1
0-1
Struga Trim & Lum
0-1
07.03 18:30
LPRC Oiler
2-2
-
BEA Mountain
-
07.03 18:30
MC Breweries
1-2
0-1
NPA Anchors
0-1
07.03 18:30
Mighty Barrolle
0-1
0-0
LISCR FC
0-0
07.03 18:30
Nimba
ERT.
-
Small Town
-
07.03 18:30
Nimba FC
0-2
-
Freeport
-
07.03 18:30
Watanga
1-2
0-2
Nimba Kwado
0-2
07.03 16:00
Al Akhdar
ERT.
-
Al Ahly Benghazi
-
07.03 16:00
Suduva
0-1
0-0
FK Panevezys
0-0
07.03 18:00
Differdange
1-4
0-2
Fola
0-2
07.03 18:00
Ettelbruck
0-1
0-0
Mondorf
0-0
07.03 18:00
Hostert
3-1
2-0
Victoria Rosport
2-0
07.03 18:00
Racing Luxembourg
1-0
1-0
Union Titus Petange
1-0
07.03 18:00
UNA Strassen
1-1
1-0
Benfica
1-0
07.03 18:00
Honved
0-1
0-0
Kisvarda
0-0
07.03 20:00
Zalaegerszeg
2-2
1-0
Ferencvaros
1-0
07.03 22:00
Budafoki
1-2
1-1
MOL Fehervar
1-1
07.03 16:30
Bekescsaba
1-0
1-0
Győr
1-0
07.03 16:30
Budaorsi
0-1
0-1
Pecsi
0-1
07.03 16:30
Csakvari
0-1
0-0
Nyiregyhaza
0-0
07.03 16:30
Gyirmot
0-0
0-0
Szeged
0-0
07.03 16:30
Kazincbarcika
3-1
1-0
Debreceni EAC
1-0
07.03 16:30
Siofok
1-3
0-1
Ajka
0-1
07.03 16:30
Szentlorinc
0-2
0-0
Dorogi
0-0
07.03 16:30
Szolnoki
1-0
0-0
Vasas
0-0
07.03 19:00
Haladas
1-0
0-0
Soroksar
0-0
07.03 16:30
Balassagyarmat
0-1
0-1
Fuzesgyarmati SK
0-1
07.03 16:30
BVSC-Zuglo
5-1
2-1
Senyo Carnifex
2-1
07.03 16:30
Cegledi
1-1
0-0
Jaszberenyi
0-0
07.03 16:30
Duna Aszfalt
1-1
0-1
Gyongyosi
0-1
07.03 16:30
Eger SE
3-0
1-0
Tiszaujvaros
1-0
07.03 16:30
Kisvarda II
1-1
1-0
DVTK II
1-0
07.03 16:30
Mezokovesd II
2-0
1-0
Putnok VSE
1-0
07.03 16:30
Sajobabony
1-0
1-0
Debrecen II
1-0
07.03 16:30
SBTC
2-3
1-1
Tallya
1-1
07.03 16:30
Tiszafuredi
2-0
0-0
Hatvan
0-0
07.03 13:00
Ferencvaros II
8-0
2-0
Majosi
2-0
07.03 13:00
Paks II
0-0
0-0
Ujpest II
0-0
07.03 16:30
Dabas-Gyon
3-0
0-0
Szegedi
0-0
07.03 16:30
ESMTK Budapest
0-0
0-0
Rakosmenti KSK
0-0
07.03 16:30
Hodmezovasarhely FC
2-5
2-2
Honved II
2-2
07.03 16:30
Kecskemeti
1-1
1-0
Vac
1-0
07.03 16:30
Korosladany MSK
0-2
0-0
Dunaujvaros PASE
0-0
07.03 16:30
Kozarmisleny
2-2
2-1
Monori
2-1
07.03 16:30
Szekszardi
1-2
0-1
Ivancsa
0-1
07.03 16:30
Taksony
1-2
1-2
FC Dabas
1-2
07.03 13:00
Gardony Varosi
1-0
0-0
SC Sopron
0-0
07.03 13:00
Puskas Academy II
7-2
3-1
Bicskei
3-1
07.03 13:30
Komaromi VSE
2-2
0-2
Zalaegerszegi II
0-2
07.03 15:00
Veszprem
0-0
0-0
Menfocsanak
0-0
07.03 16:30
Balatonfuredi
0-2
0-0
Nagykanizsa
0-0
07.03 16:30
Elore
0-2
0-1
MOL Fehervar II
0-1
07.03 16:30
Erdi
1-2
1-2
Mosonmagyarovari TE
1-2
07.03 16:30
III. Keruleti TVE
2-0
1-0
Lipot
1-0
07.03 16:30
Nagyatadi
1-2
1-0
Papai Perutz
1-0
07.03 16:00
Perak
0-0
0-0
Petaling Jaya CFC
0-0
07.03 16:00
Sarawak Utd.
2-0
2-0
Kelantan United
2-0
07.03 19:00
AS Douanes de Sikasso
ERT.
-
US Bougouni
-
07.03 19:00
AS Police
1-1
1-1
CS Duguwolofila
1-1
07.03 19:00
CO Bamako
ERT.
-
USFAS Bamako
-
07.03 19:00
Stade Malien
0-0
0-0
CAS de Sevare
0-0
07.03 19:00
USC Kita
ERT.
-
ASOM
-
07.03 21:00
LC Bamako
4-2
1-2
Real Bamako
1-2
07.03 16:00
Zejtun Corinthians
1-1
0-0
Sirens
0-0
07.03 20:00
Valletta
2-4
1-0
Gudja
1-0
07.03 13:00
St. George's FC
0-2
0-0
Mqabba FC
0-0
07.03 16:00
Pembroke
1-1
1-0
Qrendi
1-0
07.03 17:00
San Gwann
4-4
2-2
Marsa FC
2-2
07.03 20:00
Zebbug
6-2
3-1
Qormi
3-1
07.03 21:00
St. Andrews
2-0
-
Swieqi
-
07.03 15:00
AS Vacoas
ERT.
-
La Cure Sylvester
-
07.03 15:00
Bolton City
2-5
-
Cercle De Joachim
-
07.03 15:00
Pamplemousses
1-1
-
Port Louis
-
07.03 15:00
Petite Riviere
0-4
-
Grande Riviere
-
07.03 17:30
Savanne
1-7
-
Entente Boulet
-
07.03 02:00
Atlas
2-0
1-0
Juarez
1-0
07.03 04:00
Club America
2-1
1-1
Leon
1-1
07.03 04:06
Monterrey
2-1
2-1
Queretaro
2-1
07.03 06:00
Mazatlan FC
1-1
1-1
Guadalajara
1-1
08.03 00:00
Cuautla
0-3
0-0
Uruapan
0-0
08.03 00:00
Irapuato
2-1
1-1
Zitacuaro
1-1
07.03 13:30
Speranta Nisporeni
1-3
0-1
Petrocub
0-1
07.03 15:30
Zimbru
1-2
0-1
Milsami
0-1
07.03 18:00
Adamawa Utd
2-0
1-0
Dakkada FC
1-0
07.03 18:00
Enyimba
ERT.
-
Ifeanyi Ubah
-
07.03 18:00
Heartland
2-2
1-2
Abia Warriors
1-2
07.03 18:00
Kano
1-1
1-1
Enugu
1-1
07.03 18:00
Katsina Utd
0-0
0-0
Sunshine Stars
0-0
07.03 18:00
Nasarawa
1-0
0-0
Lobi Stars
0-0
07.03 18:00
Plateau
3-1
0-0
MFM FC
0-0
07.03 18:00
Rivers United
2-0
1-0
Jigawa Golden Stars
1-0
07.03 18:00
Wikki Tourist
1-1
1-0
Kwara
1-0
07.03 18:00
Apex Krane
2-2
-
Bendel
-
07.03 18:00
Goddosky
1-0
-
Bayelsa
-
07.03 18:00
Remo Stars
2-0
-
Gateway Utd.
-
07.03 02:00
Ferretti
2-0
1-0
Real Madriz
1-0
07.03 04:00
Esteli
1-1
0-0
Ocotal
0-0
07.03 05:00
Managua FC
3-1
2-0
CD Junior
2-0
07.03 01:00
Esteli U20
3-0
1-0
Ocotal U20
1-0
08.03 00:00
Jalapa U20
1-0
1-0
Juventus Managua U20
1-0
07.03 15:00
Viking U19
ERT.
-
Bryne U19
-
07.03 16:00
Molde U19
ERT.
-
Aalesund U19
-
07.03 17:00
Sandefjord U19
ERT.
-
Start U19
-
07.03 18:00
Kristiansund U19
ERT.
-
Rosenborg U19
-
07.03 17:45
Dhofar
5-1
2-1
Al Suwaiq
2-1
07.03 01:00
Chiriqui
1-1
0-1
Deportivo Universitario
0-1
07.03 03:00
Plaza Amador
0-0
0-0
Costa del Este
0-0
08.03 00:00
Arabe Unido
0-0
0-0
Alianza
0-0
07.03 02:30
Sol De America
0-2
0-2
Olimpia Asuncion
0-2
07.03 14:30
Piast
2-1
0-1
Stal Mielec
0-1
07.03 17:00
Pogon Szczecin
0-1
0-1
Lech
0-1
07.03 19:30
Slask
0-1
0-0
Legia
0-0
07.03 14:40
Tychy
3-1
1-1
Sosnowiec
1-1
07.03 16:30
Puszcza
4-0
0-0
Arka
0-0
07.03 15:00
Skra
2-0
0-0
Slask 2
0-0
07.03 22:15
Pogon Siedlce
0-2
0-1
Chojniczanka
0-1
07.03 13:00
Przodkowo
1-2
1-1
Elana Torun
1-1
07.03 15:00
Zaglebie 2
2-0
0-0
Gwarek Tarnowskie Gory
0-0
07.03 15:00
Cracovia 2
0-0
0-0
Biala Podlaska
0-0
07.03 15:00
Sokol Sieniawa
3-2
1-0
Wolka Pelkinska
1-0
07.03 13:00
Gornik Z. U18
0-2
0-0
Escola Warszawa U18
0-0
07.03 14:00
Korona U18
0-1
0-0
Jagiellonia U18
0-0
07.03 14:00
Lech U18
0-1
0-0
Gwarek Zabrze U18
0-0
07.03 17:30
Zaglebie U18
3-0
2-0
Cracovia U18
2-0
07.03 14:00
Slask K
3-0
1-0
ROW Rybnik K
1-0
07.03 14:15
Bydgoszcz K
1-2
1-1
Gdansk K
1-1
07.03 15:00
Leczna K
8-0
4-0
Biedrzychowice K
4-0
07.03 20:30
Maritimo
0-2
0-1
Moreirense
0-1
07.03 23:00
Rio Ave
2-0
1-0
Farense
1-0
07.03 14:15
Penafiel
1-2
0-1
Academica
0-1
07.03 17:00
Oliveirense
0-1
0-1
Chaves
0-1
07.03 14:00
Sintrense
1-0
-
Uniao Almeirim
-
07.03 14:00
Sporting B
4-0
-
CD Rabo Peixe
-
07.03 14:30
Rio Ave B
1-0
-
Berco
-
07.03 18:00
Aguia Vimioso
0-2
-
Vilaverdense
-
07.03 18:00
Amora
5-0
-
Aljustrelense
-
07.03 18:00
Belenenses B
4-1
-
Sporting Ideal
-
07.03 18:00
Brito
1-2
-
Pevidem
-
07.03 18:00
Caldas
0-1
-
Pero Pinheiro
-
07.03 18:00
Coimbroes
2-0
-
Pedras Rubras
-
07.03 18:00
Guimaraes B
0-0
0-0
Fafe
0-0
07.03 18:00
Loures
1-0
-
Santarem
-
07.03 18:00
Lusitania FC
2-1
-
Beira Mar
-
07.03 18:00
Lusitano FCV
4-2
-
Vila Cortez
-
07.03 18:00
Lusitano GC
1-2
-
Juv. Evora
-
07.03 18:00
Merelinense
3-2
-
GD Braganca
-
07.03 18:00
Mirandela
0-1
-
Braga B
-
07.03 18:00
Montijo
1-3
-
Estrela
-
07.03 18:00
Moura AC
1-2
-
Louletano
-
07.03 18:00
Oliveira Hospital
1-1
-
Oleiros
-
07.03 18:00
Oriental Dragon
4-3
-
Real SC
-
07.03 18:00
Pedras Salgadas
2-0
-
Vidago
-
07.03 18:00
Pinhalnovense
0-1
-
Moncarapachense
-
07.03 18:00
Salgueiros
1-0
-
Paredes
-
07.03 18:00
SC Vila Real
3-1
-
Trofense
-
07.03 18:00
S. Joao Ver
0-0
0-0
Canelas 2010
0-0
07.03 18:00
Sp. Espinho
0-0
-
Castro Daire
-
07.03 18:00
Valadares Gaia
2-0
-
Agueda
-
07.03 18:00
Vitoria Sernache
2-0
-
Marinhense
-
07.03 19:00
Fontinhas
4-1
-
Fabril do Barreiro
-
07.03 19:00
SC Praiense
3-0
-
Oriental
-
07.03 18:00
CD Cova da Piedade U23
3-2
2-1
Boavista U23
2-1
07.03 17:00
Estoril U23
1-1
0-1
Braga U23
0-1
07.03 18:00
A-dos-Francos K
0-1
0-1
Amora K
0-1
07.03 18:00
Cadima K
0-3
0-3
Gil Vicente K
0-3
07.03 18:00
CF Benfica K
1-0
-
Estoril K
-
07.03 18:00
Damaiense K
1-0
0-0
Ouriense K
0-0
07.03 14:00
Maritimo K
5-1
3-0
Torreense K
3-0
07.03 18:00
Condeixa K
0-2
0-1
Benfica K
0-1
07.03 18:00
Famalicao K
3-1
3-1
Albergaria/Durit K
3-1
07.03 19:00
Sporting K
1-0
0-0
Braga K
0-0
07.03 16:00
Astra
2-1
1-1
FC Hermannstadt
1-1
07.03 21:30
FCSB
1-0
0-0
Gaz Metan
0-0
07.03 12:00
Calarasi
2-2
1-0
Ripensia Timisoara
1-0
07.03 12:00
Viitorul Tg. Jiu
2-1
1-0
CSM Resita
1-0
07.03 14:00
ASU Poli Timisoara
1-0
1-0
Metaloglobus Bucharest
1-0
07.03 16:00
Coltea Brasov K
8-0
5-0
CSM Pascani K
5-0
07.03 16:00
FCM Targoviste K
0-19
0-15
Dunarea Giurgiu K
0-15
07.03 16:00
Viitorul Arad K
26-0
13-0
Juventus Timisoara K
13-0
07.03 16:00
Zimbrul Tulcea K
1-7
0-5
Activ Slobozia K
0-5
07.03 14:00
Ural
0-0
0-0
Ufa
0-0
07.03 16:30
Din. Moskova
2-0
1-0
Tambov
1-0
07.03 19:00
Sp. Moscow
6-1
2-0
Krasnodar
2-0
07.03 14:00
FK Makhachkala
3-1
1-1
Tuapse
1-1
07.03 14:00
Yessentuki
1-3
1-1
Krasnodar 3
1-1
07.03 15:00
Nalchik
3-1
1-0
Maykop
1-0
07.03 17:00
Cailungo
1-2
1-2
Murata
1-2
07.03 17:00
Folgore
2-0
0-0
Faetano
0-0
07.03 17:00
Virtus
0-1
0-1
Tre Fiori
0-1
07.03 15:00
Indjija
0-1
0-0
Radnik
0-0
07.03 17:00
Macva
3-1
2-1
Proleter
2-1
07.03 17:00
Metalac
2-1
0-0
FK Vozdovac
0-0
07.03 17:00
Novi Pazar
2-1
1-1
Sp. Subotica
1-1
07.03 17:00
Radnicki Nis
2-0
1-0
TSC Backa Topola
1-0
07.03 17:00
Vojvodina
2-0
2-0
Javor
2-0
07.03 19:05
Rad
0-5
0-2
Partizan
0-2
07.03 21:15
Crvena zvezda
2-0
0-0
Cukaricki
0-0
07.03 16:00
Din. Vranje
1-3
1-1
IMT Novi Beograd
1-1
07.03 16:00
Sremska Mitrovica
1-1
0-1
Kabel Novi Sad
0-1
07.03 16:30
BASK
3-1
1-0
Lokomotiva Beograd
1-0
07.03 16:30
Batajnica
0-3
-
Jedinstvo Surcin
-
07.03 16:30
Crvena Zvezda MML
1-2
-
Sindjelic Beograd
-
07.03 16:30
Lestane
2-1
2-1
Radnicki Beograd
2-1
07.03 16:30
Sremcica
4-1
2-0
Mladenovac
2-0
07.03 16:30
Vojvodina Perlez
0-0
0-0
Stari Banovci
0-0
07.03 16:00
Kablovi
0-8
0-2
Sindelic
0-2
07.03 16:00
Medosevac
0-0
0-0
SFS Borac
0-0
07.03 16:00
Rembas
1-1
0-1
Morava Vladicin Han
0-1
07.03 16:00
Timocanin
ERT.
-
Buducnost Popovac
-
07.03 16:00
Vlasina
7-1
3-1
Moravac
3-1
07.03 16:00
Zupa
ERT.
-
Car Konstantin
-
07.03 16:00
Josanica
1-1
0-1
Buducnost Arilje
0-1
07.03 16:00
Susica
0-0
0-0
Smederevo
0-0
07.03 12:30
Zilina B
3-1
0-0
S. Bratislava B
0-0
07.03 17:00
Tabor Sezana
0-0
0-0
Bravo
0-0
07.03 19:00
O. Ljubljana
1-0
1-0
Celje
1-0
07.03 13:00
Cerklje K
1-3
0-0
MB Tabor K
0-0
07.03 15:00
Krim K
4-0
3-0
Radomlje K
3-0
07.03 17:00
Primorje K
ERT.
-
Olimpija K
-
07.03 16:45
Hay al-Arab
1-0
-
Ahli Khartoum
-
07.03 14:00
Mtibwa Sugar
0-2
0-1
Gwambina
0-1
07.03 16:00
Coastal Union
0-0
0-0
Kinondoni MC
0-0
07.03 16:00
Polisi Tanzania
1-1
0-1
Young Africans
0-1
07.03 13:00
Pathum United
0-0
0-0
Chiangrai
0-0
07.03 14:00
Sukhothai
2-3
0-1
Samut Prakan City
0-1
07.03 14:30
Ratchaburi
0-0
0-0
Chonburi
0-0
07.03 15:00
Port MTI FC
2-2
1-0
Bangkok Utd
1-0
07.03 13:00
Chiangmai FC
1-0
0-0
Phrae
0-0
07.03 14:00
Khonkaen Utd.
0-1
0-1
Sisaket
0-1
07.03 14:00
Lampang
0-1
0-1
Ranong
0-1
07.03 15:00
Kasetsart
0-1
0-1
Khonkaen FC
0-1
07.03 15:00
Thai Navy
0-0
0-0
Nakhon Pathom
0-0
07.03 16:00
Bizertin
1-1
0-0
Metlaoui
0-0
07.03 16:00
Etoile Sahel
2-0
1-0
Slimane
1-0
07.03 16:00
Olympique Beja
0-0
0-0
Rejiche
0-0
07.03 16:00
Stade Tunisien
2-0
1-0
Kairouanaise
1-0
07.03 16:00
US Tataouine
ERT.
-
Esperance Tunis
-
07.03 18:15
Club Africain
0-0
0-0
Sfaxien
0-0
07.03 16:00
Korba
3-0
1-0
Jendouba Sport
1-0
07.03 16:00
Menzel Nour
1-0
0-0
Oued Ellil
0-0
07.03 16:00
Msaken
2-1
1-0
Gafsa
1-0
07.03 16:00
Sbikha
2-3
1-2
Hammam-Lif
1-2
07.03 16:00
SS Sfaxien
1-1
0-0
Stade Gabesien
0-0
07.03 13:30
Karagümrük
0-1
0-0
Ankaragücü
0-0
07.03 16:00
Gençlerbirliği
0-1
0-0
Başakşehir
0-0
07.03 16:00
Hatayspor
1-3
0-2
Kayserispor
0-2
07.03 19:00
Galatasaray
2-2
1-2
Sivasspor
1-2
07.03 13:30
Ümraniyespor
3-1
2-1
Giresunspor
2-1
07.03 16:00
Akhisarspor
3-0
1-0
Eskişehirspor
1-0
07.03 16:00
Boluspor
2-1
0-0
Bursaspor
0-0
07.03 19:00
Altay
5-0
1-0
Tuzlaspor
1-0
07.03 14:00
Alemdag
1-1
0-0
Belediye Derince
0-0
07.03 14:00
Cankaya FK
0-0
0-0
Fatsa Belediyespor
0-0
07.03 14:00
Golcukspor
0-1
0-0
Batman Petrolspor
0-0
07.03 15:00
Dyn. Kyiv
3-0
0-0
Minaj
0-0
07.03 18:00
Zorya
4-0
4-0
Lviv
4-0
07.03 20:30
Inhulets
0-0
0-0
Kolos Kovalivka
0-0
07.03 13:00
Dnipro-1 U21
8-0
3-0
Oleksandriya U21
3-0
07.03 02:15
Penarol
2-0
1-0
River Plate
1-0
07.03 22:30
Danubio
0-1
0-0
Liverpool M.
0-0
07.03 16:00
Olympiakos
3-0
3-0
Lamia
3-0
07.03 18:15
Panetolikos
1-0
0-0
Volos
0-0
07.03 20:30
PAOK
2-2
0-1
Aris
0-1
07.03 14:30
Ergotelis
6-0
1-0
Doxa Dramas
1-0
07.03 14:45
Karaiskakis
2-3
1-2
O.F. Ierapetra
1-2
07.03 15:45
Apollon Larissa
0-0
0-0
AO Trikala
0-0
07.03 15:45
PAE Chania
0-0
0-0
Levadiakos
0-0
07.03 21:30
Panachaiki
0-1
0-1
Diagoras
0-1
07.03 14:00
Prison Leopards
0-2
0-2
Indeni
0-2
07.03 16:00
Forest Rangers
1-1
0-1
Young Green Eagles
0-1
07.03 16:00
Kabwe
1-2
1-2
Zesco Utd
1-2
07.03 16:00
Lumwana Radiants
0-2
0-1
Lusaka Dynamos
0-1
07.03 16:00
Power Dynamos
1-0
1-0
Red Arrows
1-0
07.03 12:00
Isloch (Blr)
1-4
0-1
Krumkachy (Blr)
0-1
07.03 18:30
Malkia
0-0
0-0
Busaiteen
0-0
07.03 12:00
Curtin Univ (Aus)
3-1
2-0
Dianella White Eagle (Aus)
2-0
07.03 12:00
Subiaco K (Aus)
0-4
0-2
Murdoch University Melville K (Aus)
0-2
Oranı Düşen Maçlar
Türkiye Süper Lig
Pts, 15:00
Trabzonspor
2.20
2.36
3.60
3.30
3.45
3.40
Alanyaspor
Portekiz 2. Lig
Pts, 17:00
Porto B
2.35
2.20
3.00
3.25
3.20
3.25
Casa Pia
Romanya 1. Lig
Pts, 17:30
FC Arges Pi
2.25
1.95
3.20
3.30
3.10
3.75
Csms Iasi
Türkiye PTT 1. Lig
Pts, 18:00
Adanaspor
2.60
2.40
3.25
3.35
2.90
3.05
Balıkesirs
Portekiz 2. Lig
Pts, 18:00
Benfica
3.25
3.00
3.00
3.00
2.35
2.45
Arouca
Chelsea - Everton
1
West Ham - Leeds
1
Betis - Alaves
1
Chelsea - Everton
2
Inter - Atalanta
1
Chelsea - Everton
0
Rubin Kazan - Zenit St Petersburg
2
West Ham - Leeds
2
Liverpool - RB Leipzig
2
West Ham - Leeds
0
Konyaspor - Fenerbahçe
2
Trabzonspor - Alanyaspor
1
Göztepe - Bşb Erzurum
1
Antalyaspor - Kasımpaşa
1
Real Betis - Alaves
1
Inter - Atalanta
1
Chelsea - Everton
1
Rubin Kazan - Zenit
2
West Ham - Leeds Utd
1
Belenenses - Benfica
2